کاور مبل | پیراهن مبل
دوخت انواع کاور مبل با بهترین مواد اولیه با اجرای الگو در منزل بدون جابجایی مبل با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

کاور طلق ژله ای

کاور طلق ژله ای همان کاورهایی با جنس ژلاتینی هستند که کاور مبل استیل ژلاتینی هم مشتری ها به آن می گویند. چیزی که برای این کاورهای طلقی در هنگام خرید باید تاکید کنید آن است که کیفیت خوبی داشته باشند. زیرا این کاور های طلقی بی کیفیت به مرور زمان به زردی متمایل می شوند و با شستشو ممکن است شفافیت خود را از دست بدهند.

کاور طلق ژله ای را بهتر بشناسیم

کاور طلق ژله ای

کاورهای ژله یا ژلاتینی دارای کاربردهای زیادی هستند .با کیفیت عالی و شفافیت بی نظیر وقابلیت انعطاف پذیری
از خدشه دار شدن لبه ها و پایه های چوبی مبل واز نشستن گرد و غبار بر روی مبلمان منزلتان جلوگیری میکند

دوخت کاور طلق ژله ای

دوخت کاورانواع مبل با جنس خارجی ودرجه یک موجود در بازار با ضخامت ۰۲۵ . و دو سال گارانتی در بین دوزندگان آن مشهور است ولی همانطور که گفتم علاوه بر دوخت ، کیفیت این کاور های ژلاتینی مهم است . اینکه زرد نشوند و شفافیت خود را از دست ندهند. برای همین در انتخاب آنها باید دقت کرد.

کاور طلق ژله ای مبل استیل

از جمله ویژگی‌های مهم مبل استیل یا همان سلطنتی، می‌توان به مواردی مانند جنس ساخت مبل سلطنتی، ارتفاع بلندتر در مقایسه با سایر مبل‌ها، منبت کاری‌های ویژه بر روی مبل سلطنتی، سنگین بودن وزن مبل استیل، تشک دوبل یک تکه مبل‌های سلطنتی، استفاده از چوب سفید، گردو، نراد و راش در دسته و پایه، دارا بودن تاج و طراحی شکیل و تشریفاتی اشاره کرد.
شاید در نگاه اول سنگین‌تر و گران بودن مبلمان استیل به عنوان نقطه ضعفی برای آن به نظر برسد، اما همان طور که در ویژگی‌های مبل سلطنتی نیز اشاره کردیم، بایستی به این نکته نیز توجه داشته باشید که با توجه به جنس چوب مرغوبی که در این نوع مبل استفاده می‌شود، عمر مفید آن نسبت به مبل‌های راحتی بیشتر است.

چند مدل نمونه کاور طلقی ژله ای

کاور مبل ، کاور طلق ژله ای
کاور مبل ، کاور طلق ژله ای
کاور مبل ، کاور طلق ژله ای
کاور مبل ، کاور طلق ژله ای
کاور مبل ، کاور طلق ژله ای
کاور طلق ژله ای به چه قیمتی هست ؟

قیمت طلق های ژله ای بستگی به جنس و متراژ ان دارد که متفاوت است از 400 هزار تومان به بالا . برای قیمتهای دقیق تر با شماره های تبلیغی موجود در سایت تماس بگیرید.

چرا طلق ژله ای زرد رنگ می شوتد ؟

زرد رنگ شدن نشان از بین رفتن کیفیت کاور های طلقی است .

من کاور مبلی دارم می خواستم در سایت شما تبلیغ کنم چه کنم؟

از طریق واتس اپ سفارس تبلیغات خود را ثبت کنید.

اینکار رو به به یک کاور مبلی بسپارید . اگر سفارش کاور مبل دارید آنها اغلب صورت مجانی در منزل و محل کار شما حاضر می شوند و اندازه گیری دقیق انجام می دهند.

معمولا پیراهن مبل دوخته شده اندازه مبلمانتان دوخته می شود . اگر هم کاور مبلهای کششی استفاده کنید به اصطلاح در قالب مبلمان شما نشسته و چین خورده می شود مگر اینکه جنسش کاور مبل از تکنولوژیهای نوین استفاده شده باشد که معمولا ما در ایران با شرایط کنونی از این اجناس کم داریم.

برای کاور مبل پارچه ای باطبع کیفیت پارچه اگر درجه یک باشد می شود بهترین . و البته این برای کاورهای ژلاتینی هم صدق می کند که بهترینشان همانهایی هستند که هیچوقت زرد نمی شوند.

برای مبل راحتی پارچه ای استفاده کنید برای مبل استیل ژلاتینی که از نمای مبلتون لذت ببرید

کاور مبل استیل نایلونی یا همون کاور مبل ژله ای به یک نوع روکش‌ مبلی گفته می‌شه که با طلق ژلاتینی دوخته می‌شه. در واقع کاور مبل استیل نایلونی طلق‌های نرم و شفافی هست که اخیراً استفاده از اونها بسیار رایج شده.

Load More

Share

You may also like...