کاور مبل | پیراهن مبل
دوخت انواع کاور مبل با بهترین مواد اولیه با اجرای الگو در منزل بدون جابجایی مبل با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

کاور مبل ژلاتینی را بهتر بشناسیم.

کاور مبل ژلاتینی یکی از پوشش های پرطرفدار در ایران می باشد که بیشترین علت آن بخاطر ارزان بودن و کم قیمت بودن آن می باشد. جلوگیری از کثیف شدن و کهنه شدن از دلایل استفاده از کاور مبل می باشد . علاوه بر این دلایل ، شفاف و بی رنگ بودن کاور مبل ژلاتینی باعث بر هم زدن نظم رنگی دکوراسیون خانه نمی شود . در ادامه توضیحات کاملی از کاور مبل ژلاتینی و کاربردهای متنوع آن ارایه می کنیم .

کاور مبل ژلاتینی مناسب چه سبک مبلهایی است ؟

کاور مبل ژلاتینی

اینکه بگوییم برای یک مدل خاص از مبلهای کاربرد بیشتری دارد سخنی به گزاف گفته ایم . در واقع پیراهن مبل ژلاتینی بعنوان روکش مبلی است که از طلق ژلاتینی برای دوخت آن استفاده می شود . طلق های نرم و شفافی که حافظ هر نوع مبلمانی هستند و محافظ خوبی برای نو ماندن مبلمان محسوب می شوند .

جنس پیراهن مبل ژلاتینی از چیست ؟

کاور مبل ژلاتینی

طلق ژلاتینی عمده حنس بکارگرفته شده در دوخت کاور مبل ژلاتینی است که در بازار دارای کیفیت های مختلفی است . اگر از طلق ژلاتینی بی کیفیت استفاده شود علاوه بر زرد شدن و تغییر رنگ ممکن است این تغییر رنگ را به مبلمان شما هم بدهد . پس بهترین جنس موجود در بازار انگونه است که نه چین و چروک می شود و نه تغییر رنگ می دهد .

در واقع طلق ژله ای درجه یک ، دارای بهترین جنس است . در برابر پارگی و آسیب بسیار مقاوم می باشد و معمولا این نوع طلق ها در بازار دارای گارانتی چند ساله برای تغییر رنگ هستند .

کاور طلق ژله ای را هم بشناسیم/

قیمت دوخت کاور ژلاتینی چقدر تمام می شود؟

کاور مبل ژلاتینی

قیمت دوخت کاور مبل بستگی به نوع سفارش شما و منصف بودن دوزنده کاور مبل دارد . اینکه کاور مبل سفارشی شما 5 نفره باشد یا 9 نفر در تعیین قیمت آن تاثیر دارد .اینکه کاور مبل شما دارای ظرافت های خاصی در نوع مدل سفارشی شما داشته باشد در قیمتها تاثیر دارد . اینکه در کدام شهر و پیش چه کسی اینکار سفارش می دهید در تعیین قیمت کاور مبل تاثیر خواهد داشت . برای تعیین قیمت کاور مبل می توانید با شماره های تبلیغات موجود در سایت تماس بگیرید .

سفارش دوخت پیراهن مبل ژلاتینی به چه شکلی است ؟

کاور مبل ژلاتینی

معمولا روال کار به اینصورت است که برای تعیین قیمت شما با پیراهن مبلی مورد نظرتان تماس می گیرید و جنس و نوع کاوری که می خواهید با یک عکس از مبلمانتان را برای او می فرستید . سپس آقا یا خانم کاور مبلی یک قیمت حدودی برای شما ارسال می کند. در صورت توافق و جدیت در این امر ، شما ادرس خود را برای کاور مبلی ارسال می کنید تا با حضور اندازه گیری و قالب گیری کاور مبل سفارشی توسط متخصص این کار انجام شود .

بهترینهای کاور مبل را بشناسید.

کاور مبل ژلـــــاتینی آماده یا سفارشی ؟

کاور مبل ژلاتینی

اگر از یک دوزنده کاور مبل بپرسید به شما می گوید که اصلا سمت کاور مبل آماده نروید دلایلش هم اینگونه اعمال می کند که زود پاره می شود دوخت مناسبی ندارد و ……..اما به نظر من اینها توجیح آن است که شما حتما سفارش دوخت بدهید پس کمی به این موضوع قکر کنید.

تنها دلیل موجهی که می شود بیان کرد که کاور مبل ژلاتینی سفارشی بهتر از آماده بودن آن است این است که اندازه کاور مبل شما ست مبلمانتان خواهد بود و این یعنی زیبایی . در واقع اگر کاور مبل آماده تهیه کنید این فیت و ست بودن ممکن است سختتر حاصل شود .

انواع کاور ژلاتینی مبل

بر اساس نوع مبلمان اسامی مختلفی به کاورهای ژلاتینی می دهند که از مشهور ترین این مدل های می توان به مدلهای زیر اشاره کرد :

1-کاور ژلاتینی مبل سطلنتی

2-کاور ژلاتینی مبل کلاسیک

3-کاور ژلاتینی مبل استیل

برخی سوالات شما

اینکار رو به به یک کاور مبلی بسپارید . اگر سفارش کاور مبل دارید آنها اغلب صورت مجانی در منزل و محل کار شما حاضر می شوند و اندازه گیری دقیق انجام می دهند.

  • 1-نپوشاندن شکل اصلی مبل
  • 2-سهولت و راحتی در پاک کردن و تمیز کاری
  • 3-سبک و کم جا بودن

 جنس این نوع روکش‌ها حالت شفافی دارد به نحوی که فرم و رنگ اصلی خود مبل هم دیده می‌شود. این نوع از روکش‌های مبل از جنس پلاستیک ژله‌ای یا PVC ساخته شده‌اند. تکه‌های این روکش به وسیله نواردوزی ظریفی به هم متصل شده و کاملا اندازه مبل دوخته می‌شوند.

Load More

Share

You may also like...

1 Response

  1. مارس 29, 2020

    […] کاور مبل ژلاتینی را بهتر بشناسیم. […]