کاور مبل | پیراهن مبل
دوخت انواع کاور مبل با بهترین مواد اولیه با اجرای الگو در منزل بدون جابجایی مبل با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

بهترینهای کاور مبل را بشناسید.

میلمانتان خانه ها چه تازه خریده شده باشند و چه چند دهه از عمر آنها گذشته شده باشد با استفاده از کاور مبل تازه و جدید خواهند شد و بوی تازگی را خواهند داد. در واقع روکش های مبل علاوه بر نو کردن مبلمان منزل ، از آنها محافظت نیز می کنند. نوشیدنی های که روی مبل می ریزند تا هر گونه کثیف کاری که توسط کودکان انجام می شود بدون تصور اینکه مبلمان پیراهن مبل ندارند بسیار ناراحت کننده است بخصوص اگر پارچه ها مبل شما بافت دار باشند .

انواع کاور مبل

کاور مبل
کاور مبل

روکش های مبل یا از جنس پارچه هستند یا از نوع طلق ژله ای.

کاور طلق ژله ای را هم بخوانیم/

بخش اول : کاورهای مبل پارچه ای

با توجه به فراوانی و گستردگی پارچه های مبل ، روکش های پارچه در نوع ها و طیف ها مختلفی تولید و دوخته می شوند و در بازار عرضه می شوند . که هر کدام بخاطر نوع پارچه دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند که در این بخش به تعدادی از این نوع کاور های پارچه ای می پردازیم :

1- روکش مبل راحتی کششی

کاور مبل

جنس این کاور ها از نوع  پلی استر اسپندکس هستند که مناسب هر اندازه ای خواهند بود . خاصیت کش اومدن این نوع مبلمان کار را برای هر نوع پوشش و کاور مبلی آسان کرده است . این نوع روکش های راحتی در 24 رنگ مختلف تولید می شود . از رنگهای تیره تا رنگهای روشن و شاد که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد.

کاور مبل ژلاتینی را بهتر بشناسیم.

2- کاور های مقاوم جابجایی

کاور مبل

این نوع کاور ها در واقع مناسب برای کسانی هستند که در مواقع خاص از ان استفاده کنند . مثلا هنگامی که مهمان های خانه اشان بچه هایی هستند که جنب و جوش زیادی دارند . این محافظ مبل دارای یک بافت جیر مانند است که دارای قابلیت دفع مایع است و قسمت زیرین آن ضخیم و تند است ، بنابراین به محض نشستن میهمانان و بلند شدن از روی مبل شما ، به آنها نمی چسبد .

3- مدل لیاس مجلسی خانگی

کاور مبل

جنس این نوع کاور ها هم از پلی استر است و فرم آنها اسپندکسی می باشد. روکش صندلی این کاورها تا 90 اینج ارتفاع را کاور می کند. اگر صندلیدارید که به آن خیلی حساس هستید این مدل ، صندلی شما را از هرگونه خراش و اسیب دیگی بیمه خواهد کرد.

4- روکش های کششی یا قدرت کشش زیاد

کاور مبل

این نوع پارچه های مبل قدرت کششی از 74 اینج تا 96 اینچ را دارند . در واقع این امکان باعث می شود که قدرت تنظیم فوق العاده ای داشته باشد بدون چین و چروک.

5- کاور مبل مخملی

کاور مبل

مخملی بودن احساسی راحتی هنگام نشستن بر روی این مدلهای می دهد. به اصطلاح ، این کاور مبلهای دارای خواب هستند که اگر دبر خلاف جهت خوابشان دست بکشید دو رنگ دیده می شوند. معمولا در این نوع از کاورهای مبل از تسمه در لبه های استفاده نمی شود و یک تیکه و شیک دیده می شوند.

6- کاور مبل اکترپ EKTORP

کاور مبل

این نوع پارچه ای باری مبلمانی که تیکه تیکه هستند و دارای کوسن هستند استفاده می شود که در رنگ بندی پارچه حالت سایه روشن دیده می شوند.

7- کاور مبل الاستیکی

کاور مبل

جنس این نوع کاورها الاستیکی است . و خیلی ساده بنظر می رسند . بخصوص رنگ خاکستری آن که هیچ نگاهی را جلب نمی کند. اما بافت محکم ان مناسب خانواده هایی که تعداد بچه های زیادی دارند که دایما با مبل ها در حال کشتی گرفتن هستند.!

8-کاور های مبل دو رویه

کاور مبل

این نوع کاورها قابلیت جایجایی دارند و دو طرفشان هم رنگ و هم بافت هم هستند . طوری که شما می توانید آنها را برگردانید و از سمت دیگر بعنوان کاور استفاده کنید. این مدل کاور هم طرفداران زیادی دارد.

9- کاور مبل کتان پنبه ای

کاور مبل

پارچه های کتان هم بخاطر ضخامت و محکمی که دارند همیشه از پارچه ای مورد علاقه خانمها هستند . ضخامت کتان به دوام این نوع کاور مبل های اضافه می کند.

10 – کاور پلی استر مخملی

کاور مبل

خاصیت پلی استر بودن به این نوع کاور ها خاصیت نوعی لمینت ضد اب می دهد که با خاصیت مخملی خود ، حس نرمی و راحتی را نیز با خود دارند .

سوالات متداول

اینکار رو به به یک کاور مبلی بسپارید . اگر سفارش کاور مبل دارید آنها اغلب صورت مجانی در منزل و محل کار شما حاضر می شوند و اندازه گیری دقیق انجام می دهند.

کاورهای آماده دارای برنده های مختلفی هستند ولی معمولا ایرادی که دارند کش کار بعد از شست وشو در میره ولی در حالت دوختی کمتر چنین اتفاقی می افتد و دوزنده به شما ضمانت کافی می دهد.

Category: کاور مبل

بله میتونید از پارچه های مبلی برای پیراهنش استفاده کنید که کلا تغییر رنگ هم داده باشید.

Category: کاور مبل

معمولا پیراهن مبل دوخته شده اندازه مبلمانتان دوخته می شود . اگر هم کاور مبلهای کششی استفاده کنید به اصطلاح در قالب مبلمان شما نشسته و چین خورده می شود مگر اینکه جنسش کاور مبل از تکنولوژیهای نوین استفاده شده باشد که معمولا ما در ایران با شرایط کنونی از این اجناس کم داریم.

برای کاور مبل پارچه ای باطبع کیفیت پارچه اگر درجه یک باشد می شود بهترین . و البته این برای کاورهای ژلاتینی هم صدق می کند که بهترینشان همانهایی هستند که هیچوقت زرد نمی شوند.

برای مبل راحتی پارچه ای استفاده کنید برای مبل استیل ژلاتینی که از نمای مبلتون لذت ببرید

کاور مبل استیل نایلونی یا همون کاور مبل ژله ای به یک نوع روکش‌ مبلی گفته می‌شه که با طلق ژلاتینی دوخته می‌شه. در واقع کاور مبل استیل نایلونی طلق‌های نرم و شفافی هست که اخیراً استفاده از اونها بسیار رایج شده.

نوع طراحی و دوخت یکی از مهمترین دلایل است . کاور مبلتان اگر دارای انحنا و زوایای بیشتری باشد به نوعی کار و زحمت زیادتری خواهد برد . جنس ، کیفیت و …… هم فاکتورهای مهم در تعیین قیمت هستند.

خوب یا بد بودن بسته نوع کاربردی که از کاور مبل دارید متغیرخواهد بود. کاورهای طلقی بی رنگ هستند و براحتی تمیز می شوند و شاید هزینه انها از خیلی از کاورهای پاچه ای کمتر باشد. اما جلوه کاورهای پارچه را به منزلتان ندهند.

قیمت ثابتی رو نمی شه واسش تعیین کرد. به اندازه مدل جنس و چگونگی دوخت مربوط می شود ولی بطور میانگین برای یک مبل استیل 7 نفره بین 300 هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان می شود قیمت گذاری کرد.

Load More

Share

You may also like...